vypočítejte si cenu střechy

hydroizolační systémy

izolační systémy

ploché střechy

tepelné izolace

zateplování plochých střech

systém práce

novostavba - rodinný dům

novostavba - bytový dům

novostavba - výrobní objekt

novostavba – střecha - jiné

oprava strěchy - rodinný dům

oprava střechy - bytový dům

oprava střechy - výrobní objekt

oprava střechy - jiné

zelená strěcha - vytvoření

pochodzí strěcha

IMREX - opravy plochých střech
IMREX - vypočítejte si cenu střechy

Izolační systém plochých střech

Výhodami použití kvalitních materiálů s naší realizací jsou dlouhá životnost – až nad 30 let, minimální náklady na údržbu, odvedení zabudované vlhkosti ve střešním plášti a přijatelná cena a dlouhé záruky.


Materiály na báze bitumenu – modifikované asfaltové membrány mají polystyrenové netkaninové vyztužení typu TNT, sklolaminátovou výztuž, anebo spojení obou typů výztuže. Nosná složka může být ze skleněné rohože, ze soukaného polystyrenu, nebo skleněného vlákna protkávaného polyesterem. Modifikované asfaltové pásy se vyznačují neporovnatelně vyšší kvalitou a životností jako klasické asfaltové pásy.

Modifikátory na bázi APP – Plastometrický asfaltový pás typu APP se průmyslně vyrábějí kontinuálním procesem impregnování nosné vložky masou vytvořenou z asfaltu upraveného saturovanými polyolefinickými polymery (APP). APP hydroizolační pásy jsou kombinací hydroizolační masy vynikající kvality s netkanou polyesterovou nosnou vložkou s vysokou rozměrovou stabilitou a mimořádnými mechanickými vlastnostmi. Ochrana minerálním břidlicovým posypem zlepšuje povrchové charakteristiky a snižuje rozpětí pracovní teploty pásu, výsledkem toho je prodloužení životnosti.

Modifikátory na bázi SBS – Elastometrické asfaltové pásy typu SBS se průmyslně vyrábějí kontinuálním procesem impregnování nosné vložky masou vytvořenou z destilovaného asfaltu, který je upravován termoplastickými elastomery (SBS, SIS). Kombinace hydroizolační masy s elastickými vlastnostmi představujícími možnost prodloužení až o 200% a s kvalitní polyesterovou nosní vložkou, s vysokou rozměrovou stabilitou umožnili vytvoření vysoce elastických asfaltových pásů s flexibilitou za studena až do -20°C (při zpracovaní). Ochrana minerálním břidlicovým posypem zlepšuje povrchové charakteristiky a snižuje rozpětí pracovní teploty pásu, výsledkem toho je prodloužení životnosti.
Izolační systém plochých střech


Vypočítejte si cenu střechy!Vypočítejte si cenu střechy

Vypočítejte si cenu střechy

Od roku 1995 jsme zrealizovali střechy a jiné práce o celkové výměře 200 000 m2 pro stovky spokojených zákazníků.
Jednoplášťové a dvouplášťové

Jednoplášťové a dvouplášťové

Kromě praktické realizace nabízíme i teoretické zvládnutí problematiky všech typů hydroizolací a expertizní posouzení stavu původního střešního pláště s návrhem řešení.
Teoreticky i prakticky

Teoreticky i prakticky

Kromě praktické realizace nabízíme i teoretické zvládnutí problematiky všech typů hydroizolací a expertizní posouzení stavu původního střešního pláště s návrhem řešení.
Zateplování plochých střech

Zateplování plochých střech

Proč zateplovat ploché střechy? Střešní konstrukcí uniká od 10% do 25% tepla. Průměrná slovenská domácnost spotřebuje asi 60% z celkového množství energie na vytápění. Tato energie postupně uniká do vnějšího prostředí jednotlivými stavebními konstrukcemi.


10 důvodů pro IMREX
10 důvodů pro IMREX
kontaktní formulář
kontaktní formulář
reference
reference

hydroizolační systémy | izolační systémy | ploché střechy | tepelné izolace | zateplování plochých střech | systém práce

VYPOČÍTEJTE SI CENU STŘECHY | polystyrenbeton | detaily | speciální práce | FOTOGALERIE